TEKSTESHQIP

Agim Poshka
Fajtore Per Ngrohjen Globale
Lyrics

Nga ditari i zemres sime
fletet tua po i fli
drame e lot qe ti i do
shpirti im i thot JOOO..........

uuuuuuyeahhhh.....Agim poshka.

Ne oborrin e gezimit tim
ti e prish di shkon e vjen atje me mbyti cdo gezim kam nevoje per oksigjen drite e re me vjen ne dere me theret dhe behem erë frime marr sot ne liri deshperimin ta le ty

(2x) jo nuk i dua si dhe psetet e tua sot me duken shum banale
jo nuk i dua ato buze nuk i dua ti ke faj dhe per ngrohjen globale heyyyyyy..............

Kur te ndjej une afer bota rotullohet aty kur ti zhdukesh ne liri per gjitha gjerat fajtore je ty.

jo nuk i dua si dhe psetet e tua sot me duken shum banale
jo nuk i dua ato buze nuk i dua ti ke faj dhe per ngrohjen globale

Na ishte nje here nje histori ku personazhe ishim une dhe ti,
nje film apsurd ne gjuhe te huaj ku un nuk kisha deshire qe te luaj,
jo nje histori roze Amerikane po skenar i dobet i nje telenovele Meksikane,
per fat te keq libri mbaron dhe ne nuk jetuam te lumtur pergjithmon...........ouuuuuuuuu.

(2x) jo nuk i dua si dhe psetet e tua sot me duken shum banale
jo nuk i dua ato buze nuk i dua ti ke faj dhe per ngrohjen globale.

DËRGOI: