Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agnesa Nuredini - Vllau Jon Ma I Miri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vllau Jon Ma I Miri".
3. Video është e këngës "Vllau Jon Ma I Miri", por nuk këndohet nga Agnesa Nuredini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agnesa Nuredini - Vllau Jon Ma I Miri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Komente

Asnjë Koment

04/09/2020

2020-09-04T15:14:05+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Vllau Jon Ma I Miri" kënduar nga Agnesa Nuredini.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Vllau Jon Ma I Miri".
Videoklipi nga Agnesa Nuredini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir BeraniDërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Agnesa Nuredini:


Komente mbi këtë këngë