TEKSTESHQIP

Agnesa Nuredini
Vllau Jon Ma I Miri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vllau Jon Ma I Miri" kënduar nga Agnesa Nuredini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti është sjellë online i ilustruar me mjaft shije me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 4 Shtator 2020. Për vijën melodike dhe për tekstin punoi Ilir Berani.