TEKSTESHQIP

Agnesa Nuredini
Po Thot Nana
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Thot Nana" kënduar nga Agnesa Nuredini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Emin Aliu, për fjalët e këngës u përkujdes Sami Aliu, ndërsa arranzhimin e shkroi Meti Neziri.