TEKSTESHQIP

Agnesa Nuredini
A Po Te Kujtohna
Lyrics

A po t’kujtohna
Qe ke ik nuk pajtohna
Hala n’ty betohna
Nese s’vjen
Nuk m'gjen mo

Per ty kam dashni pa kufi
N’jeten tem t’kom melodi

T’kom melodi
Ty du me t’nij

Veç ty po t'du
E kom me t’ru
Ty kom me t’ru

A vjen me t’thane
Se pa ty s’po shkon
Pa ty shume ron
Jo hiç nuk po bon
INFO
Për ti dhënë gjithçkaje më shumë atmosferë, projekti erdhi i finalizuar online i plotësuar me shije edhe me klip muzikor, video produksioni i të cilit u përgatit nën drejtimin e Arber Ahmeti. Videoklipi u publikua me datë 25 Prill 2022. Vija melodike dhe teksti e përshtatën Bini Diez & Bini Diez.