TEKSTESHQIP

Agnesa Nuredini
Pranverat Kalojn
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pranverat Kalojn" kënduar nga Agnesa Nuredini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të ishte ndryshe, ndaj projekti muzikor finalizohet tek audienca i punuar nga sfera vizuale me anë të një klipi muzikor, video produksionin e të cilit e krijoi Arber Ahmeti. Videoklipi u publikua më 11 Janar 2023. Këngën e kompozoi Emin Aliu, teksti u mor përsipër nga Sami Aliu, ndërsa për arranzhimin u kujdesën Meti Neziri & Alldin Sallahi.