Ago
Ago

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ago është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 24 Shkurt 2017, Ago publikon videoklipin "Per Momentin". Më datë 13 Mars 2020, Ago & Buta publikojnë videoklipin "Blero". Videoklipi u prodhua nga Sekuencë, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Bang (Arbër Gjikolli). Në vitin 2022, Ago publikon albumin "Antarctica". Më datë 25 Prill 2023, Buta & Ago publikojnë videoklipin "Terapi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 1