Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Agon Latifi

Tags: Agon Latifi, Agon

  Mosha: 20 Vjeç  
Agon Latifi është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë pop. Këngëtari i ri gjilanas, Agon Latifi ka sjellë një projekt interesant në tregun muzikor të muzikës shqiptare. Ai i ka bërë edhe videklipin këngës së tij të parë ‘S’je ka m’don’, një këngë që është pritur mjaftë mirë. Tekstin e këngës e ka shkruar Floriant Saliu, ndërsa spoti është gjiruar nga kompania ‘Urban Graphics’. Latifi shihet si një talent mjaft premtues dhe qyteti i Gjilanit pret që ai të ketë sukses të madh në skenën e muzikës kosovare. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Agon Latifi ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017