Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Agon Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Agon Latifi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtari i ri gjilanas, Agon Latifi shihet si një talent mjaft premtues dhe qyteti i Gjilanit pret që ai të ketë sukses të madh në skenën e muzikës kosovare. Kujtojmë që djaloshi është i biri i legjendës së boksit kosovar Agim Latifi. Ai është duke përfunduar studimet në RIT, ndërsa ka synim një karrierë të bujshme në tregun muzikor. Më datë 2 Gusht 2016, Agon publikon videoklipin "S'je Ka M'don", një këngë që është pritur mjaftë mirë. Teksti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

John Tilio

Mevlud Rahimaj

Andi Qereti

Arian Gollopeni

Frenkli Vjero

Lory B

Rod

Leonardo Gashi

Toli

Gust Gjeci

Tags: Agon Latifi, Agon, Agon Latifaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet