Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Agon Istogu

Tags: Agon Istogu

Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 17 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Agon Istogu është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Ai nisi karieren e tij ne vitin 2014 dhe deri me tani ka realizuar 8 kenge. Ka vetem nje kenge me videoklip, e cila quhet "Koha me ty" dhe qe sapo eshte lansuar. Reperi premton shume ne repin shqiptar edhe pse eshte mjaft i ri ne moshe. Ngjyra e syve: E kaftë Këngëtari/ja i/e preferuar: Tyga, Eminem Pija e preferuar: Fresh Juice Ngjyra e prferuar: Zezë Sporti i preferuar: Basketball....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017