Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Agon Neziri

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Agon Neziri është një autor këngësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Lazri

Riza Bërbatovci

Arton Cervadiku

Labinot Mezini

Afrim Macula

Gramoz Kotroci

Anton Bushi

Olsi Gjondedaj

Samer Agolli

Feston Dumani

Tags: Agon Neziri, Rgb Entertainment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet