Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agon Latifi - Si Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ref. 2x:
Si ti kom lyp me pas ton jeten
E tash nuk po du met nejt ty larg
Mos em harro ti edhe neser
Po du met pa un ty prap

Perveti mu mke bo
Mi ke ndrru planet
Tash Ndjenja jem ma e fort
Kjo so normale.

Shum dashni kur jena bashk
Veq un e ti un e ti shkojm larg
Kur jom pa ty nina zbrazt
Pa ty smuj me nejt rahat

Shum dashni kur jena bashk
Veq un e ti un e ti shkojm larg
Kur jom pa ty nina zbrazt
Du met pa qdo nat

Per ty un po pres
Kur po jom un afer teje
Fjalt spo dalin leht.

Ti nuk je e njejt
Njo si ti e kom lyp un
Po skom mujt me gjet

Ti nuk kqyr mas
Kush pot fol kush qka tha
Jo ti nuk kqyr mas
Nmenen tone jem veq na
Agon Latifi
Publikimi: 17/12/2018


Agon Latifi - Si Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ti".
3. Video është e këngës "Si Ti", por nuk këndohet nga Agon Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agon Latifi:


Komente 0