Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agresioni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Malsor Sadiku
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
BIOGRAFIA: Agresioni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Agresioni është pseudonimi artistik i reperit te njohur shqiptarë, Malsor Sadiku. Agresioni shfaqi pasion ndaj repit qene moshen 14 vjeqarë. Dhe ne vitin 1999 ai u largua nga qyteti i familjesë u vendos në Houston (SHBA) ku vazhdon te jetojë edhe sot. Qe në moshen shum te re, Agresioni filloi te shkruaje teskte dhe te deshmoj talentin e tij te zhanrit rap, Me flow -at te pashkruar si reper shqiptarë. vendosi qe menyra me e mir per ta depertuarë d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Komente

Asnjë KomentPunet E Rruges Vol 2 (2012)

Real Nga Natyra (2011)

Punet E Rruges (2009)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Wirusi

Monny

Miril

Rrufeja

Anestezioni

Krriki

L-Patriot

Izi

Sacrifice

Explicit

Tags: Agresioni, Malsor Sadiku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet