Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agresioni - Maje T'botes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maje T'botes".
3. Video është e këngës "Maje T'botes", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agresioni - Maje T'botes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Real Nga Natyra"

Komente

Asnjë Koment

20/07/2011

2011-07-20T06:18:22+00:00.................................................
Shpesh po rri vet e ngoj ka kritikohen
E di qe kan inati a veq pse xhelozohen
Se fjala jem e shkurt rrok koxha gjona
Edhe pse jeni dopsa Agresioni ju jeni ra
Kejt ngajn per lek e un pi grahi drejt
Se nafaken qe ju pritet ni dit ka me ju hup shpejt
E une jom ku jom e di kom ma shum vler
Se shum pak i bjen morali e un e maj ker er
Sbesoj se gaboj deri sa un jom vetja
Kta qe jon unt .....................
E shum let e keni


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet