Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agresioni - Fjalt E Rona

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalt E Rona".
3. Video është e këngës "Fjalt E Rona", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agresioni - Fjalt E Rona  (Feat. Mad 1)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Real Nga Natyra"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mad-1

20/07/2011

2011-07-20T06:20:17+00:00.................................................
Osht ni emer Agresion gati llafet e idollit
Talenti Agresionit shperthej skenen e hip-hop'it
Une kurr sjom fry skom dasht me thon jom ky
Qka foli nkang o veper lirisht shtine nkry
Fjala jeme o kryeveper me shum fjala trana
Sahere bi sene qohet pesh krejt estrada
Motherfuckin sjom normal jom pi shqipev ma fatal
Ska qim none sikur un reper krejt apnormal
..... naper vena se jom shqipe me dy krena
e kom rolin ..... qe ty sta kap antena
Une shkeli kariera se nuk jeni katalog
Po me mrri ku jom une ju dost nuk kini forc
Sma nin kush o kral ja prishi trimnin
Hajde posht shitne pak edhe shtynu me gjenin
Borrnin e juv plumi jem nuk e vet
Kur te nin ket shet at'her rrini te qet
.................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet