Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agresioni - M'gojn E Mdojn

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'gojn E Mdojn".
3. Video është e këngës "M'gojn E Mdojn", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agresioni - M'gojn E Mdojn  (Feat. King-b.one)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

King-B.One

06/11/2011

2011-11-06T16:22:16+00:00Ref.2x
adhurust krejt po thojn agresioni king i repit
krejt kta buberrecat ti fundosi midis detit
talenti jem nuk shitet kopja nuk perseritet
per juve qe me kopjoni seni juve nuk po shitet

Agresioni Vers.
a edin se kush po fol. e kush pe nis renin
agresioni e gjun zonin e jave prish rep terenin
ky mesazh ju len rat kush fol keq ne zemer therret
tona heret ju kom than qe repi tyne ngelet
kur hin zani dhez flak ju shkatrron explodimi
na i vdesum kritikalat me neve skini bini
gishti mesum shkon per pjet direkt per inatgji
kjo osht muzik per rrug qe prej tjerve smun me ndi
underground drejt pi toke qe kon dush e shtrin per toke
agresioni osht krejt loco aka ta prish at kok
nxehet truni shperthen seni une te berbandoj n'mahall
ftc legend i gjall osht ni shqipe qe tkall perball
kur tja gjuj konges bumen tani kta kurtalisen
kta qe mshajn mas shpine rrin e mgojn ton diten
me kon qe je ma i forti haverit skishe ngel
ai i forti se lkun venin e hin kunder ti betej

Ref.2x
adhurust krejt po thojn agresioni king i repit
krejt kta buberrecat ti fundosi midis detit
talenti jem nuk shitet kopja nuk perseritet
per juve qe me kopjoni seni juve nuk po shitet

KinG-B.One Vers.
Po nisna en rrug e ntona ont terr
po e ni ni zo qe po vjen ni kerr
pe kthej kryt mrapa e po kqyri niher
klick klick booom po vjen dikush e merr

e pom qon dikun larg larg larg larg stop
rap fight battle mada faka on op
o ky sen i ri kingi back me agresionin
kur jom une on air tjert e ulin mikrofonin

se e din se bim rap mada faka real shit
pergjdo dit sene treja sen tjeter tash mos prit
gjithkushi po bon rap e po ja man vetit nalt
sdin niher me shkru ni tekst e thot une jom i qart

spo thom se jom dikushi e spo thom se jom diqka
sjom si kta qent se veq lehin bla bla bla
BITCH prej gjakoves dej n SHBA
Na e kena qelsin e muzikes e nuk e lshojna ma (Jo kurr)

Ref.4x
adhurust krejt po thojn agresioni king i repit
krejt kta buberrecat ti fundosi midis detit
talenti jem nuk shitet kopja nuk perseritet
per juve qe me kopjoni seni juve nuk po shitet


Ky tekst u dërgua nga  Rap4Life
Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet