Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agresioni - Hip Hop Classic

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hip Hop Classic".
3. Video është e këngës "Hip Hop Classic", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agresioni - Hip Hop Classic  (Feat. Oc.Oncrack & King.Scorpioni)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Punet E Rruges Vol 2"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

King.Scorpioni

02/06/2012

2012-06-02T02:47:10+00:00......................................................
Mos u shty me mu kur vjen pun per reptish
Ose per kurgjo hiq reper je kon po tash je ish
............. rrugve qata foli flliqt
I kisha rre hejterat po apet krejt .......
Un jom djalosh per tmit nuk jom djalosh per tyt
Ti je reper i fort qaty ku nuk shihesh npublik
Rimat e mija rimave tuja ja thejn brit
E ti nese ki pancir vesh un tqi nonen thik
Un e boj repin qashtu qysh i ka hije repit
E boj real me zo tem e jo me ndim tefektit
Ti kapesh me mu nese don me ja qi nonen vetit
Folni diqka real e mos um folni .............
Se mu sum kerset per jet pershendetmi


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet