Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agresioni - E Kum Dit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kum Dit".
3. Video është e këngës "E Kum Dit", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agresioni - E Kum Dit  (Feat. BennyBlaze)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Punet E Rruges Vol 2"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

BennyBlaze

28/09/2012

2012-09-28T19:30:28+00:00Ref: 2x
......................................................
E kom dit qe sjeni kurgjo
E kom dit sun um del mu asnjo
E kom dit qe si un n'rap nuk ka
Aq i smut aq i fort krejt estraden e kall
......................................................

......................................................
E ti je kejt bajat ski qoke me dhez
U kthyn orginallat reperat mi bo lesh
Shllajfit naper beat se e dim qe je fake
Zemren e ki .... e ski bole per me shkrep
Po gjuj si kasap ruju se po therresh
Sa dush gjuni kungja po seni ju ngelet
Agresivi e rrugaq nonstop tu fol fakte
Kejt po shukaten kur pi gjuj kto llafe
......................................................

Ref: 2x
......................................................
E kom dit qe sjeni kurgjo
E kom dit sun um del mu asnjo
E kom dit qe si un n'rap nuk ka
Aq i smut aq i fort krejt estraden e kall
......................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet