Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Agresioni - Jeta Neper Rrug  (Feat. BennyBlaze)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/07/2012

2012-07-17T19:24:53+00:00

Featuring

BennyBlazeKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeta Neper Rrug" kënduar nga Agresioni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Agresioni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet