Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agresioni - Estrada E Sodit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Estrada E Sodit".
3. Video është e këngës "Estrada E Sodit", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agresioni - Estrada E Sodit  (Feat. Mc Buqi & BennyBlaze)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Buqi

Featuring

BennyBlaze

13/10/2017

2017-10-13T17:20:28+00:00Agresioni: #2x
Ndash shpejt ndash kadal flowi jem trrxon me frym frym
Viktimat vertetohen kur bertas krejt i shym
Rap industrija per mu nuk kan forcë
Merre babes 1 fletore e nisja msoni nshkoll

BennyBlaze:
Jom lind NKosov,po jom pjek nrrug tnju jorkit,
Dashnija per hiphop është ma e fort se e shokit
Athu nkit qim none,a duhet me jep respekt?
A duhet me pas far ftyre,A duhet me kon veq fake?
Gradat bohen nrrug,e Jo nmikrofon.
Nuk e du famen me kurva Ajo kurr nuk ndrron.
Estrada shqiptare 95% cullak
Gjdo spot film erotik
Pa edukat,Si Kulak.
Jo andej ska respect,Jo pi meje shoki jem.
Ajo nuk èshtè hiphop e verteta hiq mos tdhem.
Repi sodit,spo vyn kurgjo hiq
Njoni sikur Lop-tjetri sikur viq
Apo ngon-
Qfar muzike ti po ngon
Zot ndalum pi tkeqes-ishalla ti nuk um lshon
Nuk po foli per veti-po foli per muziken
Athu-kur po kthehet mbreti

Agresioni: #2x
Ndash shpejt ndash kadal flowi jem trrxon me frym frym
Viktimat vertetohen kur bertas krejt i shym
Rap industrija per mu nuk kan forcë
Merre babes 1 fletore e nisja msoni nshkoll

Mc Buqi:
Ju nuk keni forca mu shty me neve dosta
Grupin e ki fake shkurt ju thirrum rrospa
Ju veshni pancira a une kry ju rroka
Rimat qe i shkruj ty jo nuk ti kupto koka

Bini sene t'dopta e kenj po thuni Profa
Jeni per fillore per neve jeni dopsa
Fllowin e kem t'smut juve ju him kosa
Sguxo me ma prish se t'baj produkt per tosta

Une jam per dosta si qorrshi per torta
Kush um ka provu e din mir se une nuk ftofna
Rri nxet sikur vorba i shpejt sikur kobra
Me ba me tu rrok sikur rriqni une s;shkoqna

Fjalt i kam mehlem e t'sheroj sikur hoxha
Guxo kundershto veq komet perbi toka
T'lidhi me konopa t'ngrehi sikur lopa
Kurr nuk um lat vet faleminderit dosta

Agresioni: #2x
Ndash shpejt ndash kadal flowi jem trrxon me frym frym
Viktimat vertetohen kur bertas krejt i shym
Rap industrija per mu nuk kan forcë
Merre babes 1 fletore e nisja msoni nshkoll


Ky tekst u dërgua nga RaifProduction
Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet