A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agron Ahmeti

Tags: Agron Ahmeti

Vendlindja: Ferizaj      Mosha: 33 Vjeç   Shenja e Horoskopit: ♑ Bricjapi  
Agron Ahmeti është një këngëtar i njohur dhe këndon kryesisht Popullore Moderne, Tallava, Popullore Dasmash. Agron Ahmeti Eshte Nje Kengetar Mjaft I Talentuar Qe Vjen Nga Qyteti I Bukur I Ferizajit Qe Ka Prirje Muzikore Te Mrekullueshme Kultivon Muziken Argetuese, Vajtuese Dhe Tallava Ne Ferizaj Agron Ahmeti Njifet Me Emrin "YLLI I TALLAVAS". Në vitin 2011, Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva publikojnë albumin "Erdhen Keret". Në vitin 2013, Agron Ahmeti publikon albumin "Dil Te Kroni Couco"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  10

Dil Te Kroni Couco (2013)

Erdhen Keret (2011)

Hajde Luje Vallen


» Dërgo Një Këngë »


Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018