Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 1 Janar 1985
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  10

Agron Ahmeti është këngëtar i njohur. Agron Ahmeti Eshte Nje Kengetar Mjaft I Talentuar Qe Vjen Nga Qyteti I Bukur I Ferizajit Qe Ka Prirje Muzikore Te Mrekullueshme Kultivon Muziken Argetuese, Vajtuese Dhe Tallava Ne Ferizaj Agron Ahmeti Njifet Me Emrin "YLLI I TALLAVAS".

Në vitin 2011, Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva publikojnë albumin "Erdhen Keret".

Në vitin 2013, Agron Ahmeti publikon albumin "Dil Te Kroni Couco".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  besxhaferi  

Komente

1


Komente 1