Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1Sa shum lot kam derdh per ty
I verbova kta dy sy
Qaj me lot jam pa shprese
Per ty shkrihem per ty vdes
Dashurine qe kam per ty
Thelle ne zemer me ka prek
Te kam dashur dhe te dua
Sdo te harroj kurre per jete

REFRENI(2 here)

Pa ty jeta ska kuptim
Pa ty malli ska mbarim
Pa ty lotet nuk pushojn
Pa ty zemra nuk punon

Si te nxjerr nga zemra ime
Kur je bere nje pjese e saj
Si me thua te te harroj
Kur the ishim te pandare
Larg meje po jeton
Zemra ime te kerkon
Qaj me lot pa pushim se te du o shpirti im

REFRENI

Pa ty jeta ska kuptim
Pa ty malli ska mbarim
Pa ty lotet nuk pushojn
Pa ty zemra nuk punon


Ky tekst u dërgua nga Griselda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Agron Ahmeti - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0