Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agron Ahmeti - Mendje Madhe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendje Madhe".
3. Video është e këngës "Mendje Madhe", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agron Ahmeti - Mendje Madhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/03/2013

2013-03-04T16:36:07+00:002x
mendje madhe mos u ban tlutem mos me provoko nese je mesu qe tluash dije se me mu do te vuash
2x
mendjemadhe ti po bahesh sa her une ty qe te shoh nese tjert ty nuk te njohin te tregoj se un tenjoh

mendje madhe mos u ban tlutem mos me provoko nese je mesu qe tluash dije se me mu do te vuash

shoqet tua me tregojn qe shum djem i ke lenduar te gjith ata qe te kan dashur fund me lot kan perfunduar
5x
mendje madhe mos u ban tlutem mos me provoko nese je mesu qe tluash dije se me mu do te vuash


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet