Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agron Ahmeti - Xhane Xhane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhane Xhane".
3. Video është e këngës "Xhane Xhane", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agron Ahmeti - Xhane Xhane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/05/2012

2012-05-31T09:23:31+00:00Xhane, Xhane, Xhane
Dil ne mahallee
Ty t’kam per malle
Ftyra jote e embel
Si lulja me halle
Si dora me kan e

Xhane, Xhane, Xhane
Dil ne mahall e
Ty t’kam per mall e
Un per ty kendoj
Kurr s’te harroj

Eja ti mos Xhane
Te pres ne mahall e
Ftyra jote e embel
Si lulja me halle
Si dora me kan e

Vallzoni ju shok
E ju miqt e mi
Ngritni, mbushni gotat
Plot me raki
Per t’mir shokt e mi

Eja ti mos Xhane
Te pres ne mahall e
Ftyra jote e embel
Si lulja me halle
Si dora me kan e


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet