TEKSTESHQIP

Agron Ahmeti
Kur E Pash At Vajzën Te Shkolla
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur E Pash At Vajzën Te Shkolla" kënduar nga Agron Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.