TEKSTESHQIP

Agron Ahmeti
Mos Mendoni Shokë Se Mu Ka Shterr Zani
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Mendoni Shokë Se Mu Ka Shterr Zani" kënduar nga Agron Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.