A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agron Bego

Tags: Agron Bego

Agron Bego është një këngëtar jo shumë i njohur dhe këndon kryesisht Popullore E Shqipërisë Së Jugut. Më datë 3 Maj 2013, Agron Bego publikon videoklipin "Moj Fierake E Bukuro". Muzika e këngës u punua nga Arjon Gjini....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018