Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Berisha - Vetem 5 Minuta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  56

E bukur, simpatike je
T'gjitha ti i ke
Plotësoma dëshirën
vetëm një herë

Miss të quajnë në shkollë
E dimë edhe ne
Nuk është kompliment,
por gjë e vërtetë
Ty çdo kush të ëndërron
Ty çdo kush të dëshiron

REF. 2x:
Vetëm pesë minuta
e jo më shumë
plotësoma dëshirën
të jesh me mu

Miss të quajnë në shkollë
E dimë edhe ne
Nuk është kompliment,
por gjë e vërtetë
Ty çdo kush të ëndërron
Ty çdo kush të dëshiron

REF. 2x:
Vetëm pesë minuta
e jo më shumë
plotësoma dëshirën
të jesh me mu


Ky tekst u dërgua nga Indira


Akordet:

Bm
E bukur simpatike je
A
Te gjitha ti i ke
G
Plotsoma deshiren
Bm
Vetem nje here

(Akordet perseriten)

Mis te quajne ne shkolle
E dime edhe ne
Nuk eshte kompliment
Por gje e vertete.

A
ty cdo kush
------Bm
te enderron
A
ty cdo kush
------Bm
te deshiron

D--------A
vetem 5 minuta
----G--A--Bm
dhe jo me shume
D----------A
plotsoma deshiren
---G----A--Bm
te jesh me mu

Agron Berisha - Vetem 5 Minuta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem 5 Minuta".
3. Video është e këngës "Vetem 5 Minuta", por nuk këndohet nga Agron Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

5
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Agron Berisha:


Komente 0