Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Berisha - Du Me T’marr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Erdhe Nje Dit Ne Pranver
At Dit Binte Shi ,S`harrohet Kjo Lul Me Er Qe Me Solle Ti .

Solle Fatin Me Kandell .Mer Syt Me Ke Ndez Qe te Strehim Nen Ambrell Sikur Drit Qe Ben Ves..

Ref:
Du . Du Met Marr Pasha Besen Do Mem Kall .. Sa T`kam Hall Aq Kam Mall Me Dhe Flak M`fute Ne Zjarr.

Gjumin Gjumin Kurr Se Zotrojj Gjithkah Te Kerkojj , Dhe Kjo Zemer Me ShqetSoj Sikur Ora Cingerroj .

Kur Me Sy Un e Shikoj Mendjen M`Avulloj . Hajde Te Pim Pak Fermet Kjo DAshnija Ka Lezet

Ref:
Du . Du Met Marr Pasha Besen Do Mem Kall .. Sa T`kam Hall Aq Kam Mall Me Dhe Flak M`fute Ne Zjarr.


Ky tekst u dërgua nga Vizz-ar

Agron Berisha - Du Me T’marr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Du Me T’marr".
3. Video është e këngës "Du Me T’marr", por nuk këndohet nga Agron Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Berisha:


Komente 0