Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Berisha - Rock’n Roll Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Un te thash
ty moj dashuri
se per ty kendoj bukuri
edhe pse jam....
ste largoj
un per ty dot kendoj Rock'n Roll

ref:
Rock'n Roll ne ty me perkujton
Rock'n Roll ky tingull mbizotron

Tani koha shpejt po fluturon
ti moj bejbi nga un shum kerkon
edhe pse jam ai sdot thot gje
prap dot kendoj un Rock'n Roll

ref:
Rock'n Roll ne ty me perkujton
Rock'n Roll ky tingull mbizotron


Ky tekst u dërgua nga  lindaAgron Berisha
Publikimi: 11/06/2012
Teksti: Agron Berisha
Orkestrimi: Agron Berisha


Agron Berisha - Rock’n Roll
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rock’n Roll".
3. Video është e këngës "Rock’n Roll", por nuk këndohet nga Agron Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Berisha:


Komente 0