Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Berisha - A Te Kujtohet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

qe se bashku ne i adhuronim buzet na pershperisnim kurse zemrat na lundronin

REF.:
Une ti dhe melodia era leht na ledhatoj seq na shtohet dashuria edhe sot me mallengjim e kujtoj i prkujtoj a te kujtohet a te kujtohet dashuria

a te kujtohet maji lulekuqe une per ty mbldha a te kujtohet hareja me ty prane saj une kalova a te kujtohen tingujt qe sbashku ne i adhuronim buze na pershperisnim kurse zemrat na kendonin

ref: une ti dhe melodia era leht na ledhatoj seq na shtohet dashuria edhe sot me mallengjim e kujtoj i prkujtoj a te kujtohet a te kujtohet dashuria


Ky tekst u dërgua nga Ardit Lika


Nuk kemi video për këtë këngë.
Agron Berisha - A Te Kujtohet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Te Kujtohet".
3. Video është e këngës "A Te Kujtohet", por nuk këndohet nga Agron Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Berisha:


Komente 0