TEKSTESHQIP

Agron Berisha
Edhe Nje Hap
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Edhe Nje Hap" kënduar nga Agron Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.