TEKSTESHQIP

Agron Berisha
Kenga E Tetoves
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga E Tetoves" kënduar nga Agron Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.