Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agon Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Agon Ibrahimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Agron Ibrahimi, i cili ka qenë kandidatë i Partisë së Fortë i ka kushtuar një këngë futbollistit kosovar Xherdan Shaqirit. Pasi edhe veç është ne trend që kur kemi ndonjë fatkeqësi e dikush shpëton, apo kur kemi ndonjë vrasje të ndonjë personi të njohur, ne këngëtarët përfitojmë nga kjo duke e bërë një kënge menjëherë më së largu të nesërmen, dhe kështu edhe unë desha që të ia kushtoj një gjysmë këngë lojtarit ton të dashur Xherdan Shaqirit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edi King

Sheki Hoxha

Gjergj Jorgaqi

Kristo Trendafili

Nijazi Bytyqi

Gima

Gledi

Senad Rrahmani

Agron Berisha

Andos

Tags: Agon Ibrahimi, Agron Ibrahimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet