A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agron Ibrahimi

Tags: Agron Ibrahimi

Agron Ibrahimi është një këngëtar i njohur. Agron Ibrahimi, i cili ka qenë kandidatë i Partisë së Fortë i ka kushtuar një këngë futbollistit kosovar Xherdan Shaqirit. Pasi edhe veç është ne trend që kur kemi ndonjë fatkeqësi e dikush shpëton, apo kur kemi ndonjë vrasje të ndonjë personi të njohur, ne këngëtarët përfitojmë nga kjo duke e bërë një kënge menjëherë më së largu të nesërmen, dhe kështu edhe unë desha që të ia kushtoj një gjysmë këngë lojtarit ton të dashur Xherdan Shaqirit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018