Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Kalisi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.9 / Votuan:  7
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Agron Kalisi është një këngëtar i njohur. Ai jeton ne Kondove, afer Shkupit ne Maqedonin e veriut. Punon ne Ansamblin e kengeve dhe valleve shqiptare ne Shkup. Më datë 13 Mars 2007, Agron Kalisi publikon videoklipin "Kjo Meri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

B-King

Enis Potoku

Ardi (Ardian Hasaj)

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Nusran Fera

Breaker G

Arjan Effecti

Bekim Halili

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Muhamer Duraku-Meli

Tags: Agron Kalisi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet