Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Agron Llakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Agron Llakaj është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anaid

Ardian Qokaj

Endrit Shani

Arjan Toci

Glenis Dume

Erion Beqo

Elton Ismaili

Domeniko

Arif Dushaj

Gerald Zyfi


Tags: Agron Llakaj, Portokalli, Humor, Parodi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet