Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Agron Pefqeli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Agron Pefqeli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Qershor 2004, Agron Pefqeli merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "E Vogel Si Dukat". Më datë 9 Dhjetor 2007, Halime Mani & Agron Pefqeli publikojnë videoklipin "Ti Ik Prej Meje". Më datë 9 Nëntor 2012, Agron Pefqeli publikon videoklipin "Vajze E Bukur". Më datë 11 Maj 2017, Agron Pefqeli publikon videoklipin "Po I Qaj Hallet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sead Asllani

Yll Sufaj

Naser Maqedonci

Duchi

Meti (Muhamet Berbatovci)

Fatmir Elezi

Shkelqim Kola

Astrit Halitaj

Sadik Uka

Ejup Gimolli

Tags: Agron Pefqeli, Agron Pevqeli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet