Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agron Sylejmani

Tags: Agron Sylejmani, Goni, Gonni

Vendlindja: Ferizaj   
Agron Sylejmani është një këngëtar i njohur. AGRON SYLEJMANI-GONNI ESHTE I LINDUR NE FERIZAJ DHE RRITUR NE FSHATIN BROD DERI NE MOSHEN E PUBERTETIT-DHE PASTAJ AGRON SYLEJMANI-GONNI UDHTOJE ME PRIND DHE VLLAUN E TIJ PER NE GURBET DHE CA VITE JETON NE ZVICERR. KÉNGEN E KAM DASHUR QYSH SE NÉ FÉMIJERI DHE KENGEN E PARE QE KAM FILLUAR NÉ FÉMIJERI TE KENDOJE ESHTE E PA HARRUAR KENGA ,NISET TRIMI PER GURBET DHE ASHTU KAM VAZHDUAR ME KENGEN NIXHARE NIXHARE ,JA HABIBE ETJ. KOHE PAS KOHE KAM VAZHDUA...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4

Ec Me Kohën (2016)

Po Vije Qika, Po Vine Gra (2015)

Live 2014 (2014)

Aferdita (2013)

Ndash Dujem, Ndash Mos Me Duj


» Dërgo Një Këngë »


Dashuri Dashuri
Bashk Përgjithmon
Kalle Sonte
Ne Dasmen Tende

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017