Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Agron Zhuga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5
Agron Zhuga është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ylli Cela

Tomorr Biba

Artan Korra

Ilia Basho

Refat Sulejmani

Avni Lushka

Behar Spahiu

Emiljano Dhe Grupi

Aleks Micka

Nimet Sulkaj


Tags: Agron Zhuga, Agron Zhuka

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet