Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agush Idrizi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  52
BIOGRAFIA: Agush Idrizi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Më datë 9 Nëntor 2015, Qendra publikon videoklipin "Ti Je", në bashkëpunim me Fjolla Gashi & Agush Idrizi. Më datë 30 Prill 2017, Agush Idrizi publikon videoklipin "Sie Liegt In Meinem Armen", në bashkëpunim me Tina Turaner. Më datë 29 Janar 2019, Agush Idrizi publikon videoklipin "Gabojm", në bashkëpunim me Dr.Nice....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Agush Idrizi

Komente 0