Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agush Idrizi - Sa M'ke Lendu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8

A ka ilac qe shëron
Kur dashnia jetës tradhton
un kam mendu me u martu
dhe familje me kriju
ti sje më ajo q ishe krejt
ënddrën ti ma prishe
Zemren time ti ma theve
E kejt gzimin n'lot ma ktheve
A tradhtare sa m'ke lëndu
Zoti madh kamet dënu
Kurr rahat nuk do tjesh
Lumturin kurr sdo ta gjesh
Sdua më kurr met'pa
Lot e mi ty kan vra
tradhtin q'ma bëre mu kurr per jet skame harru

Nuk edi ku gabova
aka dëshir q'sja plotsova
gabim vetëm që bëra un
ishte se e doja shuumm
shpirti im po me digjet
nga mendja spo me hiqet
lot emia spo me ndalen
se tradhtia jo nuk falet

Aaaa tradhtare sa m'ke lëndu
Zoti madh kamet dënu
Kurr rahat nuk do tjesh
Lumturin kur sdo ta gjesh
sdua më kurr metpa lotet e mi ty
kan met vra tradhtin që ma bëre mu
kurr për jet skame harru


Ky tekst u dërgua nga milii

Agush Idrizi - Sa M'ke Lendu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa M'ke Lendu".
3. Video është e këngës "Sa M'ke Lendu", por nuk këndohet nga Agush Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agush Idrizi:


Komente 0