Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agush Idrizi - Dy Pika Lot (Feat. Kb)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[Agush:]
Kur nuk jam, me ty
Po me djeg vetmia
Kam frik se do mbytem, me lotet e mia
Ndarjen me ty, une nuk e deshta
Sa her qe gabove, une gjithmon heshta

[REF. 2x:]
Dy pika lot, nga syri ran
E tani dhimbja pom shoqron
Nuk e di, une si tja bej
Kohen prapa, s'mund ta kthej ma

[KB:]
Sa her qe gabove, ta fala qdo gabim
Nuk doja te t"humbja, ty o shpirti im
Gjithqka qe bera, ishte e kote
Perseri te humba, dhe nuk kthehesh dot

[REF. 2x:]
Dy pika lot, nga syri ran
E tani dhimbja pom shoqron
Nuk e di, une si tja bej
Kohen prapa, s'mund ta kthej ma

[REF. 2x:]
Dy pika lot, nga syri ran
E tani dhimbja pom shoqron
Nuk e di, une si tja bej
Kohen prapa, s'mund ta kthej ma


Agush Idrizi - Dy Pika Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Pika Lot".
3. Video është e këngës "Dy Pika Lot", por nuk këndohet nga Agush Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agush Idrizi:


Komente 0