Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Grupi Aida

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Grupi Aida është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Aida ishte nje grup rock i viteve '70. Antaret: Rexhep Spahiu - Bas gitare Agim Tejeci - Vokal Alajdin Gjini - Gitare/Back vokal Mustafa Arzoallxhiu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ngroba

Shook

Asgje Sikur Dielli

Bon Bon Band

Votra

ParadoX

Djemt E Drinit

TNT

Lindja

Këpurdhat

Tags: Aida, Grupi Aida


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet