Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aida Baraku - Si Titanik

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Titanik".
3. Video është e këngës "Si Titanik", por nuk këndohet nga Aida Baraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aida Baraku - Si Titanik  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

05/08/2016

2016-08-05T05:09:01+00:00zemra jote djalo dot behet e prekshme,une hak merem keq.Dot harosh ti djalo ditet e hareshme,une hak merem keq.Kush ta puthka ballin ai ta dinka hallin,une hak merem keq.Do te ngarkohesh do te nervozohesh,dot kuptohesh e palohesh je je je je

ref ; Titanik sikur titani,dot fundosesh djal si titanik 2 x

une dot jem per ty nje tem,tem e mundishme,une hak merem keq.dot kendosh ti djalo vetem keng te dhimshme,une hak merem keq.
per ke te mer malli ate do ta mer djalli,une hak merem keq.
nga faqja e dheut djalo do te zhdukesh,ne guac ti do te strukesh je je je je

ref ; 4 x


Ky tekst u dërgua nga Bigi
Më Shumë Këngë Nga Aida Baraku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet