Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Cara

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Aida Cara është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2005, Aida Cara publikon albumin "Nje Jete Do Jetosh" Më datë 12 Prill 2008, Aida Cara publikon videoklipin "E Imja Dashuri". Më datë 15 Prill 2008, Aida Cara publikon videoklipin "Qaje Beqarinë". Më datë 2 Qershor 2008, Aida Cara publikon videoklipin "Zemer E Mallkuar". Në vitin 2008, Aida Cara publikon albumin "Lozonjarja" Më datë 24 Maj 2012, Aida Cara publikon videoklipin "Shoqnia". Më datë 11 Maj 2013, Aida Cara pu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLozonjarja (2008)

★★★★★

Nje Jete Do Jetosh (2005)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bukurije Morina

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Nesa Omaj

Violeta Demaj

Elfete Sherifi

Mirjeta Mema

Mimoza Nelaj

Albina Jahjaga

Silvi Dollapi

Teuta Gashi

Tags: Aida Cara


Komente mbi këtë artist