Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aida Doçi - Ishte Nat E Fundit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishte Nat E Fundit".
3. Video është e këngës "Ishte Nat E Fundit", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aida Doçi - Ishte Nat E Fundit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Live 2015"

Komente

Asnjë Koment

26/11/2015

2015-11-26T22:00:26+00:00Ishte nat e fundit qe dola me ty
zemra qe te deshti

pernjeher u thy
para teje zot nuk dua te me te qaj
edhe pse syt i kam plot vaj

buzet qe mdigjen sikur prush
perveq teje si puth kush

ti ke qen dhe gjithmon ke mbet
dashuria e sinqert

Edhe pse me ike dhe pran teje sjam
un ket ta kam falur inatin sta kam

pse nuk mundem kurr qe dicka tet bej keq
sjam si ti dhe ket merre vesh

buzet qe me digjen sikur prush
perveq teje si puth kush

ti ke qen dhe gjithmonke mbet
dashuria e sinqert

buzet qe mdigjen sikur prush
perveq teje si puth kush

ti ke qen
dhe gjithmon ke mbet dashuria
e sinqert...


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet