A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aida Doçi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  378
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Aida Doçi is a very famous singer of Pop, Modern Traditional, Traditional Wedding & Folk Ballads music. Studioi shkollen fillore ne Gjergj Fishta, shkollen e mesme ne Sh.M.E Gjin Gazulli ne Prishtine. Karrieren muzikore e filloi ne X Faktor Albania 2013 me grupin Natural, ku u renditen ne finale ne vendin e 3-te. Per shkaqe te largesise mes vajzave grupi u nda dhe secila vazhduan single. Aida nen menaxhimin e Naser Gashit filloi bashkpunimin me Chipsin. Në vitin 2012, Aida Doçi merr pjesë në X Factor Albania 2. Në vitin 2015, Aida Doçi publik...

>> Full biography >>


Fans' Comments

3 🔥🔥

Venesa Doçi

(Her sister)

Argjenda Doçi

(Her sister)

X Factor Albania

(Contestant)

Natyral

(Former member)

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Pellumb I Bardhe (2018)

Kenge Dasmash 2016 (2016)

Live 2016 (2016)

Live 2015 (2015)


» Add A Song »

A Je Mire
A M’ke Harru
Rren
Un S'muj Me I Thane
Nani
Iftari I Nanës
A Eshte E Mundur
Ndjese
Ay Ay


Translations (3)


Related Artists:

Dhurata Ahmetaj

Rina Balaj

Kida

Tayna

Era Istrefi

Parashqevi Simaku

Bleona Qereti

Leonora Jakupi

Alberie Hadergjonaj

Gili


Tags: Aida Doci, Aida Doçi, Aida Doqi, Aida

Aida Doçi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019