Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Natyral

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Natyral është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pjesëtaret e grupit Natyral ishin: Nora Bekteshi (Strugë), Altina Cenka (Strugë), Aida Doçi (Kosovë) dhe Tringa Kasneci (Kosovë). Ky grup u formua në X-Factor Albania 2 dhe arriten deri ne finale te kompeticionit në vitin 2012. Në Nëntor 2013, Natyral marrin pjesë në Kënga Magjike 2013 me këngën "Girls Just Wanna Have Fun". Më datë 15 Korrik 2014, Natyral publikojnë videoklipin "Dua Me Ta Thon". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, teks...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

6 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Aida Doçi

Ish-Anëtar i grupit

Nora Bekteshi

Finalist në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Spirit Voice

The Dreams

Alar Band

Korgelt

Exception

Bulza

Tracks Band

Grupi Mister

Plisat

Revolt Klan

Tags: Natyral, Nora Bekteshi, Altina Cenka, Aida Doqi, Tringa Kasneci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet