Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Bekteshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Nora Bekteshi është një këngëtare e njohur. Nora Bekteshi ka lindur ne Prishtine nga prinderit Medi Bekteshi dhe Elizabeta Rexhepi Bekteshi, por pas 3 vitesh, familjarisht u shperngulen ne Struge. Shkollen fillore dhe te mesme e kreu ne Struge, ndersa vazhdon studimet ne Universitetin e Tetoves ne drejtimin Ekonomik, dega Turizem. Mori pjese ne X Factor Albania ne vitin 2012 si soliste, por ju keshillua te bashkoheshe me disa vajza te tjera dhe te krijonin grupin "Natyral". Momentalish...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Ish-Anëtare e grupit

Natyral

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Nora Bekteshi, Natyral

Komente 0