Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Aida Doçi - A E Din Sa Shume Te Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  20Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A E Din Sa Shume Te Dua" kënduar nga Aida Doçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aida Doçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nadi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

NADI
A e din sa shum te dua ?
Pa ty jeten nuk e dua nuk nuk nuk nuk nuknuknuknuk.
A e din sa shum te dua ?
Ae din a e din ?
PA ty jeten nuk e dua ?
A e din ae din ?


trtrtrtrtrtrtrT

GAZU
Un ta fala zemren ti me fale shpirtin
Pra te dua zemra ime deri sa te kem jeten time
Baby ty te kam jet ty te kam perqef
Ti po dukesh bukur princesh
Bukur princesh

Baby ty te kam jet ty te kam perqef
Ti po dukesh bukur princesh
Bukur princesh

NADI x2
A e din sa shume te dua ?
Ae din ae din ?
Pa ty jeten nuk e dua.
Ae din ae din ?

TRTRTRTRTR

GAZU
Ti je drit ne syt e mi qe ndriqon ne shpirtin tim
Ti je djell qe me ngroh zemren time ke veq ti
Baby ty te kam jet ty te kam perqef
Ti po dukesh bukur princesh
Bukur princesh

Baby ty te kam jet ty te kam perqef
Ti po dukesh bukur princesh

BABO TARABUKAT GOOOOOO
TARABUKAAAAHH
TARABUKAAAAH
sampaseee

NADI x2
A e din sa shum te dua ?
Ae din a e din ?
PA ty jeten nuk e dua ?
A e din ae din ?

teksteshqip.com © 2007 - 2017